Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Paket Değişikliği

NetGalaksi, sizlere internet hizmeti sunmak üzere burada! Bu internet servis sağlayıcısı, internet kullanıcıları arasında oldukça popüler ve tercih edilen bir seçenektir. Kendiniz için en uygun internet hizmetini seçmek için NetGalaksi’nin sunduğu paket seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. NetGalaksi, uygun fiyatlarla sabit bir hizmet sunmasıyla öne çıkar. Bu nedenle birçok internet kullanıcısı tarafından ilgiyle karşılanır. İster evde ister işte olsun, her mekanda ve her eylemde kullanabileceğiniz internet paketleri sizler için özenle hazırlanmıştır. NetGalaksi, siz değerli kullanıcıların internet ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun iş interneti ve ev internet paketlerini sunar. Siz sadece ihtiyaçlarınızı değerlendirip en uygun olanını seçebilirsiniz. NetGalaksi internet fiyatları, paketlerin içerdikleri özelliklerin tamamına dayanarak belirlenir. Bu özellikler düşünüldüğünde, internet fiyatları oldukça uygun bir aralıkta yer alır. Böylece uygun fiyata kaliteli bir internet hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek internet paketlerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmak istiyorsanız, NetGalaksi sizler için ideal bir internet servis sağlayıcısıdır.

Taahhütsüz Kullanım Fırsatı

NetGalaksi'nin sunmuş olduğu internet hizmetiyle ilgili başka bir çekici nokta daha bulunmaktadır. Bu çekici nokta da; NetGalaksi'nin sizlere taahhütsüz bir şekilde internet sağlamasıdır.

Taahhütsüz İnternet Ne Demek? 

NetGalaksi'nin sunmuş olduğu internet hizmetini tercih eden kişiler için bir başka ilgi çekici konu daha mevcuttur. Bu konu, NetGalaksi'nin taahhütsüz internet hizmeti sunmasıdır. Peki, taahhütsüz internet ne demektir? Taahhütsüz internet, siz değerli kullanıcıların herhangi bir süre veya sözleşme bağı olmaksızın elde ettikleri bir internet hizmetidir. NetGalaksi, müşteri memnuniyetine büyük önem veren hizmet anlayışıyla, taahhütsüz internet paketlerini aktif internet kullanıcılarına sunar. Eğer NetGalaksi tarafından sağlanan internet hizmetinden memnun kalmazsanız, kolaylıkla aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemek zorunda değilsiniz. İnternet aboneliğinizi güvenle ve basit bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Eğer siz de aktif bir internet kullanıcısıysanız, NetGalaksi'nin sunduğu taahhütsüz ve güvenli internet hizmeti tam size göre!

Paket İçerikleri

NetGalaksi, hemen hemen her kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik çeşitli ve göz alıcı internet paketleri sunar. Eğer en uygun internet aboneliğini araştırıyorsanız, NetGalaksi’nin hizmetlerinden biri olan 24 Mbps internet paketini tercih edebilirsiniz. Bu hizmetten diğerleri gibi istediğiniz zaman vazgeçme hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca, paket içerisinde sınırsız internet hizmeti sunulmaktadır. Evde günlük internet kullanımınız için oldukça uygun bir hız seviyesine sahiptir. Uygun fiyatlı internet, kullanıcılar arasında büyük ilgi görmektedir. Taahhütsüz 35 Mbps internet paketi de uygun fiyatlı internet paketleri kategorisinde yer alır ve aylık sadece 109,90 TL’dir. İstediğiniz zaman aboneliği sonlandırma özgürlüğüne sahipsiniz. Eğer kalabalık bir aile iseniz, bu internet hızı ihtiyaçlarınızı oldukça iyi karşılayacaktır.

. NetGalaksi’nin sunduğu sınırsız internet hizmetiyle eşsiz bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer bu paket sizin için yeterli değilse, hızlı ve yine uygun fiyatlı bir seçenek olan NetGalaksi’nin 50 Mbps internet paketi de kampanyalarımız arasında bulunmaktadır. Bu paket, 50 Mbps’ye kadar internet hızına sahiptir. 50 Mbps internet fiyatları aylık sadece 129,90 TL’dir. Taahhütsüz olması ve sunduğu kaliteli hizmet göz önüne alındığında, diğer firmalara kıyasla fiyatlandırması oldukça uygun durumdadır. NetGalaksi’nin sunmuş olduğu internet hizmeti sayesinde akşamları evinizin konforunda film keyfi yapabilirsiniz. Tüm uygun fiyatlı ev interneti paketleri, tamamen sizin internet ihtiyaçlarınıza yöneliktir. İnternet paketleri arasında iş yerleri ve ofisler için sıkça tercih edilen bir seçenek ise 100 Mbps internet paketidir. 100 Mbps internet paketiyle, iş ortamı için oldukça yeterli bir internet indirme hızına sahip olabilirsiniz. Bu paketle birlikte, günlük ofis işlerinizi hayal ettiğiniz hızda ve herhangi bir kısıtlama olmadan sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Nitelikli İnternet Özellikleri

Eğer internet dünyasında sık sık dosya indiren biriyseniz, NetGalaksi internet hizmeti tam da sizin için idealdir. İnternet hızı maksimum seviyededir. Satın aldığınız internet hizmetinin bu üstün özelliği sayesinde indirme işlemlerinizi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek hızlı internet özelliği, iş veya evinizde yüksek performanslı bir internet deneyimi yaşamanızı sağlar. İnternet üzerinde yaptığınız faaliyetleri, yüksek hızlı bağlantı sayesinde daha etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek hız ile size daha kaliteli ve keyifli bir internet deneyimi sunar. NetGalaksi, tamamen müşteri memnuniyetine odaklı bir şekilde hizmet verir. Yüksek hız ve güvenilirlik temel prensipleridir ve amacı, size daha üst düzey bir internet hizmeti sunmaktır. Böylece günlük internet aktiviteleriniz çok daha kaliteli hale gelir. NetGalaksi’nin sabit internet fiyatları, aktif internet kullanıcılarının dikkatini çeker. Kullanıcılar, satın aldıkları internet paketleri için sabit bir ücret ödemeyi tercih ederler. NetGalaksi, tam da bu noktada uygun fiyatlarıyla sizi tatmin eder. NetGalaksi’nin internet paket fiyatları uzun süre boyunca değişmez ve zamdan etkilenmez.

Hızlı ve Güvenli İnternet

NetGalaksi, her internet kullanıcısının değişen ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı özelliklere sahip bir internet hizmeti sunmaya öncelik verir. Bireylerin internet ihtiyaçları her geçen gün farklılık gösterebilir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun internet paketlerini bulabileceğiniz birçok seçenek mevcuttur. İhtiyaçlarınız değiştikçe, gönül rahatlığıyla paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket içeriklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun olan ve size hitap eden paketi seçebilirsiniz. Satın aldığınız NetGalaksi internet paketlerinden herhangi bir nedenle vazgeçmek isterseniz, kolaylıkla iptal edebilirsiniz. 

Paket içeriğinden memnun kalmamanız durumunda, sorunsuz bir şekilde cayma hakkını kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir cayma bedeli ödemeniz gerekmez. NetGalaksi’nin güvenli internet hizmetini kapatma özelliği sayesinde istediğiniz zaman bu hizmetten vazgeçebilirsiniz. Bir NetGalaksi internet paketi satın aldıktan ve belirli bir süre kullandıktan sonra, artık sizin için yeterli olmayabilir veya başka bir hizmetten yararlanmak isteyebilirsiniz. Sebep ne olursa olsun, vazgeçme durumunda NetGalaksi müşteri hizmetleri numarasıyla iletişime geçerek cayma hakkınızı kullanabilir veya paket değişikliği yapabilirsiniz. NetGalaksi, kullanıcılarını oldukça memnun eden bir hizmet sunarak, internet aboneliği iptal hakkı ve kolay paket değişimi imkanı sağlar. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek, paketlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer bu eşsiz ve güvenli internet hizmetine sahip olmak isterseniz, zahmetsiz bir şekilde NetGalaksi internet aboneliği yapabilirsiniz. Size uygun, hızlı, özgür ve ihtiyaçlarınıza yönelik birbirinden uygun internet paketleri sizi bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığın cevap burada olabilir

Paket Değişikliği Nasıl Yapılır?

Eğer mevcut paketiniz artık sizi tatmin etmiyorsa, kolaylıkla paketinizde değişiklik yapabilirsiniz. Paketin yetersizliğinin nedenini anlamak için ilk olarak altyapı kontrolü yapabilirsiniz. Ardından ihtiyaçlarınıza uygun bir paket bulursanız, istediğiniz şekilde internet paketinizi değiştirebilirsiniz. NetGalaksi'nin sunmuş olduğu bu pratik paket değişim hizmeti ile değişen gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

İstediğim Zaman Paket Değişikliği Yapabilir Miyim?

Dilediğiniz zaman internet paketinizi değiştirebilirsiniz. Ay içinde en fazla 3 kez, istediğiniz pakete geçiş yapma imkanına sahipsiniz. Bu şekilde, ihtiyaçlarınıza en uygun NetGalaksi'nin internet paketini elde edebilirsiniz. Paket değişikliğiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için NetGalaksi OİM ya da müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Paket Değişikliği Yapınca Hizmet Numaram Değişiyor mu?

Tabii ki hayır! İstediğinizde paket değişikliği yapmanız durumunda, numaranız değişmez. Hizmet numaranız sadece internet alt yapısında bir değişiklik olduğunda değişebilir. NetGalaksi'nin alt yapısı değişmediği sürece, mevcut hizmet numaranız aynı kalır ve aynı numarayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin, fiber internete geçiş gibi durumlarda numara değişebilir, ancak diğer durumlarda numaranız sabit kalır.

Paket Değişikliği için Hangi Belgeler Gerekli?

NetGalaksi paketinizi değiştirmek için, OİM ya da NetGalaksi müşteri hizmetleri numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun ardından paket değişikliği talebinizi oluşturmanız yeterli olacaktır. NetGalaksi müşteri hizmetleri ekibi, size aldığınız internet hizmetiyle ilgili her türlü konuda yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı anlayarak en iyi çözümleri sunmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Paket Değişikliği Yaparken Ek Ücret Ödüyor Muyum?

Hayır, talep ettiğinizde paket değişikliği için herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Sadece mevcut internet paketi fiyatlarına göre fiyatlandırma yapılacaktır. Eğer fiyatlar arasında bir fark oluşursa, bu tutar bir sonraki ay için NetGalaksi faturanızda ön ödeme olarak görülecektir.

Satın Aldığım Paketi Ne Zaman Kullanmaya Başlarım?

Kendinize en uygun internet paketlerini satın aldığınızda, bu paket NetGalaksi sistemimizde hemen aktif hale gelir. İnternet paketinizi satın aldıktan sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Size sağladığımız internet paketi, güvenli kullanımın yanı sıra yüksek hızlı internet hizmeti de sunar.

Satın Aldığım Paketi Ne Zaman İptal Ederim?

NetGalaksi, taahhütsüz internet paketleri sunarak sizlere esneklik sağlar, istediğiniz zaman iptal talebinde bulunabilirsiniz. Taahhütsüz internet seçeneği, birçok internet kullanıcısının dikkatini çeker ve NetGalaksi kullanıcılarına güven veren bir hizmet sunar.

Paket Değişikliği Ücreti Var Mı?

NetGalaksi'de internet paketinizi değiştirdiğinizde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bu hizmet sayesinde değişen ihtiyaçlarınıza göre en uygun internet paketini kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde kendiniz seçebilirsiniz. Yaptığınız paket değişikliği sonrasında aynı gün içinde internet hizmetinizi kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paket Değişikliği Kaç Gün İçerisinde Gerçekleşir?

Eğer bir internet paketi değişikliği talebinde bulunduysanız, sonuçları oldukça hızlı bir şekilde elde edersiniz. İnternet paketlerinin değiştirilmesi sürecinde sistemsel bir aksaklık olmadığı takdirde aynı gün içinde değişiklik sağlanır.

Paket Değişikliğinde Yükseltme Gibi Düşürme de Olabilir mi?

NetGalaksi paketlerinde, ihtiyaçlarınıza uygun olarak internet hızınızı artırma veya düşürme gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz yönde, herhangi bir değişiklik yapmanız mümkündür. En uygun maliyetli internet ya da en yüksek hızlı internet gibi paket yükseltme veya düşürme gibi değişiklikleri ihtiyaçlarınıza göre gerçekleştirebilirsiniz.

Paket Değişikliğinde Modem Değişmek Zorunda Mıyım?

Değişen ihtiyaçlarınıza göre yaptığınız paket değişiklikleri için internet modemini değiştirmenize gerek yoktur. Paket değişikliği yaptığınızda, mevcut modemle birlikte NetGalaksi internet kullanımınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.