Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

NetGalaksi: Fatura Ödemelerinizde Hız, Güvenlik ve Özgürlük

NetGalaksi, müşterilerine internet hizmetleri konusunda sunduğu kaliteli hizmetlerin yanı sıra fatura ödemelerinde de birçok kolaylık sağlıyor. Bu kolaylıklar arasında hız, güvenlik ve özgürlük öne çıkıyor.
NetGalaksi’nin anlaşmalı olduğu bankalarla otomatik ödeme kolaylığı sunması, müşterilerin faturalarını ödemek için ekstra bir işlem yapmasına gerek kalmadan, ödemelerinin zamanında yapılmasını garanti ediyor. Bu özellik, müşterilerin fatura ödemelerini unutma riskini azaltarak, ödeme planlarını düzenlemelerine yardımcı oluyor.
Ayrıca, NetGalaksi’nin Online İşlem Merkezi, müşterilerin fatura detaylarını görüntülemelerine, fatura ödeme tarihlerini takip etmelerine ve ödemelerini banka/kredi kartlarıyla kolay ve güvenli bir şekilde yapmalarına olanak tanıyor. Bu sayede müşteriler, faturalarını ödeme konusunda özgür oluyor.
NetGalaksi’nin fatura ödeme işlemlerinde sağladığı hız, güvenlik ve özgürlük, müşterilerin hayatını kolaylaştırmaya ve fatura ödemelerindeki stresi azaltmaya yardımcı oluyor. Siz de NetGalaksi’nin internet hizmetleri ile birlikte fatura ödeme kolaylıklarından yararlanmak isterseniz, hemen kaydolun ve hizmetlerimizden yararlanın.
NetGalaksi, sizin için internet hizmetleri ve fatura ödeme işlemlerinde bir adım önde. Hızlı, güvenli ve özgür bir deneyim için NetGalaksi’yi tercih edin.

Ödeme Kanalları

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığın cevap burada olabilir

Otomatik Ödeme Talimatı Nedir?

Otomatik ödeme talimatı, bankanıza verdiğiniz bir yönergedir. Bu talimat sayesinde bankanız, fatura ödeme tarihinde fatura tutarını kart bakiyenizden çeker ve otomatik olarak ödenecek firmaya aktarır. Otomatik ödemeler bir banka hesabı veya kredi kartı ile yapılır.

Hangi Bankalara Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirim?

Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Finansbank, İşbank ve Ziraat Bankası üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek faturanızı düzenli, kolay ve uğraşmadan ödeyebilirsiniz.

Faturamı Ödemezsem Ne Olur?

İnternet faturanızı ödemediğiniz takdirde internet bağlantınız kısıtlanır. Faturanızı ödeyene kadar internet hizmetinden yararlanamazsınız.

İnternet faturamı ne zaman ödemeliyim?

Her ayın 1’i ila 10’u arasında fatura ödeme işlemlerinizi halletmeniz gerekmektedir.

3D Güvenli (Secure) Ödeme Nedir?

Kart sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların NetGalaksi ile yaptığı ortak çalışmadır. 3D Secure ile yapılan ödemelerde işlem ekranı açılır ve ödeme yapacak kişi, kart bilgilerini girer. Onay kodu, ödeme yapan kişinin cep telefonuna gelir ve güvenli ödeme işlemi tamamlanır. Kolay ve güvenilir bir ödeme yöntemidir.

Ödeme ve Fatura İşlemleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İstiyorum. Ne Yapabilirim?

0850 303 91 46 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.