Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Taşınmak mı İstiyorsunuz?

NetGalaksi internet hizmetinizi farklı bir adrese nakletmek için neler yapmalısınız?

Çevrimiçi işlem merkezimizi kullanarak destek talebinde bulunabilir, [email protected] adresine mail gönderebilir veya 0850 303 91 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Taşınma planlarınızı en az 2 hafta önceden bizimle paylaşmanız, yeni evinizde internetinizin sorunsuz çalışması için altyapı konularını önceden çözebilmemiz açısından son derece önem taşıyor.

Yeni adresinize internet hizmetinizi taşımanız gerektiğinde, müşteri hizmetlerimizi 0850 303 91 46 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da online işlem merkezimizden destek talebinde bulunarak yeni adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yeni adresinizin internet altyapısı, halihazırda kullandığınız internet paketinizin özelliklerini destekliyorsa, nakil işleminiz müşteri hizmetlerimiz tarafından hemen işleme alınacaktır.

Ancak, yeni bölgenizde sunulan hizmet, mevcut internet paketinizden farklı ise, uygun bir paketle nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Doğru ve zamanında nakil işlemleri için, bize açık ve net bir şekilde adresinizi bildirmeniz gerekiyor. Böylece yeni adresinizin internet altyapısı kontrol edilebilir ve size en uygun hizmet sunulabilir.

Nakil, ücretli bir işlem mi?

Nakil işleminiz için 95 TL nakil ücreti uygulanıyor. Bu ücret, nakil işleminiz tamamlandıktan sonra ilk faturanıza yansıtılıyor.

Hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi ön planda tutarak nakil işleminizi en hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle, nakil işleminiz için uygulanan ücreti kesintisiz hizmetimizin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla ilk faturanıza yansıtmaktayız.

Siz de hızlı ve güvenilir nakil işleminiz için, ücretlendirme detayları hakkında müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.