İNTERNET DEVİR SÖZLEŞMESİ


Sabit Hat Numarası0

DEVİR EDEN ABONE BİLGİLERİ VE TALEBİ
Adı
Soyadı
Unvan / Firma Adı
İrtibat Numarası0
E-Posta

Adıma kayıtlı yukarıda numarası bulunan internet hizmetimi mevcut özellikleri ile şahsa/firmaya devretmeyi kabul ediyorum.
HATIRLATMA: İnternet hizmetiniz otomatik talimatı ile ödeniyorsa, bankanız ile görüşerek talimatınızı iptal ettirmeyi unutmayınız.
Devir işlemi sadece telefon numarası içindeki internet hizmetini kapsar, telefon hattı için devir eden ve alan kişi Türk Telekom Müdürlüğünden de telefon aboneliği devir işlemi gerçekleştirmelidir.
İsteğe bağlı devir işlemlerinden işlem başına vergiler dahil 22₺ ücret alınmaktadır. Bu ücret internet hattı devir alan abonenin devir işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk faturasına vergiler dahil toplam 22₺ olarak yansıtılacaktır. Veraseten devir işlemlerinden ücret alınmamaktadır.


DEVİR ALAN ABONE BİLGİLERİ VE TALEBİ
Adı
Soyadı
Unvan / Firma Adı
İrtibat Numarası0
E-Posta

Devir işlemine konu internet hizmetinin tüm özelliklerini, hak ve yükümlülüklerini bilerek hizmeti devreden aboneden mevcut haliyle aynen devralmayı kabul ediyorum. Bu kapsamda, kota aşım ücreti de dahil devraldığım hizmete ilişkin olarak devir işleminden önce tahakkuk etmiş ve edecek olan tüm tutar, borç ve ücretleri ödemeyi; beyanımın NETGALAKSİ Abonelik Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçası olduğunu kayıtsız, şartsız ve gayri kabili rücu kabul ve tahhüt ederim. Gereğini rica ederim.
NOT: Devir eden abone üzerinde, taahhütnamesinde "Devir yapılamaz" ifadesi yer alan NETGALAKSİ ürün ve servisleri varsa devir işlemi gerçekleşmez.


DEVİR EDEN ABONE / VEKİL
Adı
Soyadı

DEVİR ALAN ABONE / VEKİL
Adı
Soyadı


ELEKTROHAT Bilgi Teknolojileri ve
Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş
İMZA : DEVİR EDEN ABONE / VEKİL

İMZA : DEVİR ALAN ABONE / VEKİL