Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Ultra Hızlı İnternet Hizmeti

NetGalaksi, Türkiye’de hızla büyüyen ve kullanıcı dostu birçok paket seçeneği sunan bir internet şirketidir. İlk kuruluşumuzdan itibaren aktif internet kullanıcılarına en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için ultra hızlı internet hizmeti sunmaktayız. Hızla değişen iletişim ve teknoloji gereksinimlerini karşılamak için kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelişmekte olan internet teknolojisine uygun bir hizmet sunmak, her zaman öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

NetGalaksi %100 müşteri memnuniyeti ve ultra hızlı internet sunma prensibi ile çalışır. Bu bağlamda vizyonumuz şu şekilde ifade edilebilir: Farklı bütçelere ve farklı internet kullanım alışkanlıklarına sahip olan her internet kullanıcısı için uygun fiyatlı ve iyi içerikli internet hizmeti vermek. Bu internet hizmetini verirken öncü bir internet firması olmak ve aynı zamanda Türkiye’nin en müşteri odaklı internet firması olmak.

Misyonumuz

NetGalaksi; kullanıcı dostu internet paketleri sunmayı, hızlı ve kesintisiz internet hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda misyonumuz şu şekilde ifade edilebilir: Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir internet hizmeti verirken günümüz teknolojisinden yararlanarak mümkün olan en iyi internet hizmetini sunmak. İnternet hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek.

Müşteri Memnuniyeti

Sektörde öne çıkmamızı sağlayan dünya standartlarında indirme ve yükleme hızına sahibiz. Her geçen gün hedeflerimize sağlam adımlarla ilerliyor ve bu ilerleme sürecinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. NetGalaksi, bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağına ve çeşitli ürün seçeneklerine sahip bir şirkettir. NetGalaksi birçok avantajlı internet hizmeti de sunuyor. NetGalaksi’nin sunduğu avantajlı hizmetler ise şu şekilde:

⦁ Hızlı ve kesintisiz internet erişimi
⦁ Her bütçeye uygun internet paketleri
⦁ Taahhütsüz ve güvenilir internet
⦁ Özel fiyatlı internet paketleri (engelli bireylere ve engelli yakınlarına yönelik)
⦁ Üstün internet performansı
⦁ Diğer özel fırsatlar ve kampanyalar

NetGalaksi olarak, internet kullanıcılarımıza sunduğumuz bu özel fırsatlarla her zaman en üstün hizmeti amaçlıyoruz.