Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
İletişime Geçelim

Abone Ol

Hızlı, özgür ve güvenli internet ile dijital dünyaya giriş yap! Hemen abone olmak için formu doldur, biz seninle iletişime geçelim.

  NetGalaksi İnternet Paketimi Satın Aldıktan Sonra Ne Zaman Kullanmaya Başlarım?

  Kendi internet ihtiyacınız için en uygun internet paketlerini satın aldığınız zaman, bu internet paketi aynı gün içerisinde NetGalaksi sisteminde aktif olur. Sahip olduğunuz NetGalaksi internet paketi sizlere güvenli kullanımın yanı sıra dünya standartlarına sahip internet hızı hizmeti de sunar. Bu özelliği ile oldukça dikkat çeken ve müşteri memnuniyeti olan bir internet hizmetidir.

  Hangi NetGalaksi İnternet Paketini Satın Alırsam Taahhütsüz Olur? 

  Müşteri memnuniyetini önceliği haline getiren NetGalaksi, hazırladığı tüm internet paketlerini taahhütsüz bir şekilde kullanıcılarına sunar. Kendi internet ihtiyacına göre bir NetGalaksi internet paketini seçerek, kendiniz için taahhütsüz bir internet hizmeti satın alabilirsiniz.

  NetGalaksi Kampanyalarından Nasıl Yararlanabilirim? 

  NetGalaksi kampanyalarından nasıl yararlanabileceğiniz hakkında detaylı bilgi almak için 0850 303 91 46 numaralı NetGalaksi çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ya da www.netgalaksi.com.tr web adresimizden abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

  NetGalaksi İnternet Kampanyalarından Kimler Faydalanabilir?

  NetGalaksi’nin müşteri memnuniyeti odaklı internet hizmeti kampanyalarından, dileyen her internet kullanıcısı faydalanabilir.

  NetGalaksi İnternetle Birlikte Modem Hizmeti de Sağlıyor Mu?

  Her internet paketi satın alan kişiler için modem hizmeti sağlamıyor. Yalnızca NetGalaksi fiber internet paketi satın alan değerli internet kullanıcılarına modem hizmeti sağlıyor.

  Satın Aldığım NetGalaksi İnternet Paketimi Nasıl Değiştiririm?

  Satın aldığınız ve kullanmakta olduğunuz NetGalaksi internet paketinizin artık sizin internet ihtiyaçlarınıza göre olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durumda NetGalaksi internet paketinizi oldukça kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Değişkenlik gösteren internet ihtiyaçlarınıza göre, NetGalaksi internet paketinizi artırmak istiyor olabilirsiniz, böyle bir durumda NetGalaksi altyapı sorgulama yaptıktan sonra sizin için yeterli yükseklikte olan pakete geçiş yapabilirsiniz. Altyapınıza daha uygun olan yüksek bir internet paketi seçebilirsiniz. NetGalaksi internet, aktif internet kullanıcılarının değişkenlik gösteren internet ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte bir hizmet verir. 

  Satın Aldığım İnternet Paketimin Değişikliği İçin Hangi Belgeler Gerekli?

  NetGalaksi internet paketinizi değiştirmek için, online işlemler merkezine (OİM) ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra NetGalaksi müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu iki yoldan herhangi biriyle iletişime geçtikten sonra, paket değişikliği hakkında talep oluşturabilirsiniz. Yaptığınız bu işlemler, paket değişikliğini başlatmak için yeterlidir. İşlemleri gerçekleştirmek için herhangi bir belgeye ihtiyacınız yoktur. NetGalaksi müşteri hizmetleri sizlere aldığınız internet hizmeti ile ilgili her türlü konuda yardımcı olur.

  NetGalaksi İnternet  Paketim İçin Değişiklik Yaparken Ek Ücret Öder miyim?

  Hayır. Satın aldığınız ve kullandığınız internet paketinizde bir değişiklik yaparken, herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Çünkü NetGalaksi sizlerin memnuniyetini oldukça fazla önemser. Yalnızca güncel internet paket fiyatları üzerinden ücretlendirme yapılır. Mevcut NetGalaksi internet paket ücretiniz dışında herhangi bir ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Eğer var olan internet paketiniz ile değişim yapmak istediğiniz yeni paket arasında fiyat farkı var ise, bir sonraki ay ön ödeme şeklinde NetGalaksi faturanıza yansır. İnternet paket ücreti farkı dışında, sizden herhangi bir ödeme talep edilmez.